РЕЗУЛТАТИ СА оПШТИНСКОГ, ГРАДСКОГ И РЕПУБЛИЧКОГ ТАКМИЧЕЊА

ШКОЛСКА 2008/09. ГОДИНА


 ГЕОГРАфИЈА

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ

7.03.2009.  

 

Ученик

Освојено место

Зорка Павловић, 7-6
Светлана Ранђеловић, 7-6
Мирко Алексић, 7-6

2. место - 84 бодова
3.место - 76 бодова
3.место - 71 бод

Милан Тепић, 8-7
Александар Вукојичић, 8-6
Милан Адровић, 8-6

1. место - 96 бодова
2.место - 84 бода
3.место - 70 бодова


 КАРАТЕ

ШКОЛСКО ПРВЕНСТВО БЕОГРАДА

14.02.2009.  

Ученик

Освојено место

Незирај Един, 4/3 3. место

 физика

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ

Калуђерица, 14.02.2009.  

Наставници: Вера Муждало, Душица Ивановић, Владанка Катић

Ученик

Освојено место

Стефан Мирић,
Лука Марковић,
70 - 3. место
65 - 3. место
Александра Стојменовић, 7/1 65 - 3. место
Горана Јендришек,8/4 100 - 1. место
Тијана Јовичић,8/4 58 - похвала

 фудбал

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ - 1. место

Гроцка, 6.02.2009.  

Наставник: Милан Стојанић

Ученик

Освојено место

   

одбојка

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ  дечаци- 2. место

Калуђерица,14.11.2008.  

Наставник: Јелена Срдић и Душко Бојанов

Ученик
1. Вељко Луковац, 8/4
2. Петар Јанковић, 8/4
3 Немања Нинковић, 8/2
4. Немања Вељић, 7/10
5. Никола Максић, 8/7
6. Душан Вујичић, 7/7
7. Александар Стојановић, 7/7
8. Марко Шакић, 7/3
9. Ненад Мишић, 7/7
10. Јанко Максимовић, 8/4
11. Марко Самарџић, 7/1

одбојка

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ  девојчице- 3. место

Калуђерица,14.11.2008.  

Наставник: Јелена Срдић и Душко Бојанов

Ученик
1. Валентина Миљковић, 8/5
2. Наталија Богдановић, 8/6
3. Сања Бркић, 8/6
4. Марија Церовић, 8/6
5. Ана Јовановић, 8/3
6. Александра Рачановић, 7/3
7. Милица Јанковић, 7/3
8. Ана Павловић,7/7
9. Кристина Петровић,7/8
10. Маја Џолић,7/7
11. Наталија Рашић,7/9
12. Милица Јеленковић, 6/2

кошарка

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ - 1. место

градско ТАКМИЧЕЊЕ - 5. место

Винча, 20.10.2008.  

Наставник: Јовица Каличанин

Ученик
1. Драгана Алексић,7/10
2. Светлана Насковић,7/10
3. Јелена Младеновић, 7/10
4. Милица Величковић, 7/6
5. Светлана Ранђеловић, 7/6
6. Милена Јевтић, 7/6
7. Јована Марковић, 7/6
8. Марина Јовановић,8/2
9. Јована Марковић, 7/8

ЈЕСЕЊИ КРОС

Општинско такмичење

Гроцка, 1.10.2008.године

Наставници: Јелена Срдић и  Сандра петаковић

Ученик

Освојено место

Бојана Смиљанић, I-5 I место
Лика Мареш, I-4 I место
Олгица Вујић, IV-4 I место
Зорана Ристић, VI-7 I место
Јована Секулић, III-3 II место
Милан Тодоровић, VIII-1 III место
Тамара Васовић, VI-8 III место
Александар Драганић, IV-5 III место
Екипно - III место